نتایج جستجو برای عبارت :

اواسط ابان

ایا ۱۵ آبان ۹۸ تعطیل است | اخرین خبرها از تعطیلی روز 15 ابان ماه 
۱۵ آبان سال ۹۸ تعطیل است یا نه
در این مطلب از وبلاگ تاپ نیوز موضوع و علت تعطیلی روز پازدهم ابان سال 1398 در بخش اخرین خبرهای وبلاگ تاپ نیوز بررسی می شود
ادامه مطلب
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
شهر سوال ـ ابان بن تغلب مى گوید: به امام صادق(علیه السلام)گفتم: اگر
مردى انگشت زنى را قطع کند، دیه آن چقدر است؟ فرمودند: ده شتر. گفتم: اگر
دو انگشت را قطع کند، چطور؟ فرمودند: بیست شتر. گفتم: اگر سه انگشت را قطع
نماید، چطور؟ فرمودند: سى شتر. گفتم: اگر چهار انگشت را قطع نماید چطور؟
فرمودند: بیست شتر. گفتم: سبحان الله! سه انگشت را قطع مى کند، سى شتر و
چهار انگشت را قطع مى کند، بیست شتر؟! در عراق این سخن را مى شنیدیم، ولى
از آن دورى مى جستیم و مى گفتیم
اونسری تو اینستابا پسرعموی خودشیفته ی عنم بحثم شد 
استوری گذاشته بودم که اگه حافظم پاک شه چی تعریف میکنی
تورو یادم بیاد ؟ پسرعموم نوشت همون خوشتیپه گفتم 
خوشتیپ زیاده اینجوری یادم نمیادتورو ،گف من ازهمه دوربریات
خوشتیپترم ،گفتم یجوری میگی انگارهمشونو دیدی،گف اره دیدم
خبرنداری،منم گفتم ماشالله چه پیگیر گف ن من پیگیرکسی
نیستم بقیه پیگیرمنن میخاسم بگم اخه توئه کچل عن چی داری
کسی پیگیرت شه بعد از قبلش هی بال بال میزد ۲۷ ابان تولدمه
،ازقضا
پاسخ درسهایی از قرآن ۳۰ ابان ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۸.۳۰
برای دریافت پاسخ های این هفته بصورت pdf : اینجا رو بزنید
برای عضویت در کانال پاسخ ها بروی تصویر زیر بزنید :

پاسخ ها را چگونه دریافت کنیم؟
برای مشاهده سوالات این هفته + پاسخ سوالات و متن کامل سخنرانی استاد قرائتی این برنامه را نصب کنید :
دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می باشد
دریافت از کانال تلگرام : اینجا رو بزنید

اگر گوشی اندروید ند
از اینکه میخوام خاطراتمو تو یه کانال به اشتراک بزارم حس خوبی ندارم اما باز برای اینکه از معجزات اربعین بگیم به نظرم اومد که کار درستی باشه.
رابطه‌ی ما با امام حسین برمیگرده به ابان سال قبل.
من تو خانواده ی سنی بزرگ شدم. 
ادامه مطلب

پس از تصادف تاریخی در ماه مارس و بازیابی جزئی ، مشکل معدنکاری بیت کوین (BTC) بزرگترین پرش از اواسط سپتامبر سال گذشته است که تهدید می کند تعداد بیشتری از معدنچیان را کمتر از سه هفته قبل از قطع پاداش معدن BTC از بازار خارج کند.
ادامه مطلب
مقدمه:
پاییز سومین فصل سال است که با سه ماه مهر و ابان و اذر که هرکدام نمادی پرمعنا دارند شروع می شود و به اتمام می رسد.مهر یعنی محبت و عشق،ابان یعنی اب و اذر یعنی اتش که سه عنصر بسیار مهم در زندگی بشراست و تشکیل دهنده ی جهان است.
تنه ی انشاء:پاییز است و برگ ریزان،صدای نم نم باران،بوی خوش گل ها و بوی نم باران تازه نشسته برروی گل و برگ ها که یکی از زیباترین نقاشی های خدا در دفتر زندگی است که ترسیمی کوچک از عظمت لایتناهی پروردگار عالمیان می باشد. پا
ابان شده یه ماه سخت وپرمشغله ای که خیلی سریع داره تموم میشه.

اوایل این ماه به دستور مادرجانم شروع کردیم به خونه تکونی اونم به روشی بسی خانمان برافکن!

تو تموم روزای انجام کارخونه تکونی مهمون داشتیم!!

فکرکنید

یه خونه کوچیک بهم ریخته با فرشای جمع شده و ودر هم وبرهم و مهمون داری:)

و ایناز خانومی که اندازه ده تا مهمون بریز و بپاش داره.

ادامه مطلب
امام چهارم ع فرمود شربفترین اعمال نزد  خدا عمل بسنت است اگر چه کم باشد 8 ابان بن تعلب گوید از امام باقر ع مساله پرسبده شد و حضرت پاسخ فرمود مرد سایل گفت چنین نگویبد فرمود وای بر تو تو هرگز فقیهی دبده ای فقیه حقیقی زاهد در دنیا مشتاق اخرت چنگ زننده بسنت پیغمبر ص است 9 رسولخدا ص فرمود هیچ گفتاری جز با کردار ارزش ندارد وهیچ گفتار و کردار جز بانیت ارزش ندارد وهیچ گفتار وکردار و نبتی جز با موافقت سنت ارزش ندارد
بابام به زور سنجش رو ثبت نام کرده و به زورم میخواد منو ببره امتحان بدم :/ 
واقعا نمیتونن درک کنند اندازه جلبک حالیم نیست !!!! 
حتى تو هندسه هم دیگه چیزى یادم نى :( 
واقعا نمیدونم با خودم چى کار میکنم ، چجورى میخوام سال دیگه کنکور بدم در صورتى که حتى یدونه تست فارسى هم توى یازده سال تحصیلیم نزدم :/ 
یه جورى دارم گند میزنم به همه چى که حتى اون نیمچه امیدى که باید از اختصاصى هام داشته باشم دود شد رفت هوا 
ابان واقعا چته ! به خودت بیا لامصب !!!! چرا به خود
#مردی_از_جنس_نور
 #سید_مهدی_شجاعی
- ابان: خدا خود چگونه توانست این همه ستم را ببیند و سکوت کند؟
- سلیم: پاسخ این سؤال را هم پیامبر بیش از این فرمود. فرمود: هیچ امتی بعد از پیامبرشان اختلاف نمی‌کنند مگر آنکه اهل باطلشان بر اهل حقشان پیروز می‌شوند. اگر خدا می‌خواست می‌توانست همه را هدایت کند تا اختلافی در نگیرد و کسی به کسی ستم نکند.
می‌توانست انتقامش را زودتر بفرستد و ظالم را سر جای خود بنشاند، اما خدا دنیا را محل عمل و امتحان قرار داده‌ است و
پاسخ درسهایی از قرآن ۳۰ ابان ۹۸
سوالات مسابقه درسهایی از قرآن ۹۸.۸.۳۰
برای دریافت پاسخ های این هفته بصورت pdf : اینجا رو بزنید
برای عضویت در کانال پاسخ ها بروی تصویر زیر بزنید :

پاسخ ها را چگونه دریافت کنیم؟
برای مشاهده سوالات این هفته + پاسخ سوالات و متن کامل سخنرانی استاد قرائتی این برنامه را نصب کنید :
دانلود و نصب
این برنامه اندرویدی مورد تایید بیش از 5 هزار کاربر فعال می باشد
دریافت از کانال تلگرام : اینجا رو بزنید

اگر گوشی اندروید ند
اینترنتی که جنابِ جهرمی بصورت رایگان !! و تا پایانِ سال !!! برامون تدارک دیده منو یاد روزگارِ اینترانتیِ ابان میندازه.بزرگوار اومد زحمت بکشه ولی به واقع مارو انداخته تو زحمت.بس که هی مجبور میشم برای خطم بسته بخرم.قدرتی خدا بعد از خرید بسته میبینی اینترنت خط هم سرعت نداره!نمیدونم جریان از چه قراره خلاصه.
یعنی چنان هدیه ای دادن که اصلا نتونستیم ازش استفاده کنیم.اینجاست که باید گفت :
مرا به خیر تو امید نیست جهرمى،شر مرسان !!!!

حرف ها دارم،ایا بزن
نه سال قبل، بهار بود، یکی از روزهای اواسط فروردین‌. برای اولین‌بار می‌خواست با هم‌دانشگاهی‌هایش بیرون برود. معصومه دعوتش کرده بود که با هم بروند پارک و دورهم بگویند و بخندند و خوش باشند. برایش راحت نبود؛ فکر می‌کرد در دوران دانشجویی، اگر کاری جز درس خواندن بکند، خوش‌گذرانی بی‌خود است! فکر می‌کرد دانشجو فقط و فقط باید دانش بجوید! گفت که اگر من را هم با خودش ببرد احساس بهتری دارد، به همین خاطر اطلاع داد که من هم همراهش خواهم بود. خوشحال ش
الان نشستم تو فکر هیچیم نیستم :))
انگاری ن انگار دیشب گزارش نفرستادم !!! مثلا من دختر خوبیم و همه کارامم کردم:'))) 
خدایش با خودم یه عهدی بستم اگه شکستم خیلی بی چاره هستم :'))) 
سجع داشتا خدایش داشتااا :')))
اینکه خودمو به بابا بستنی دعوت کردم  یکم حس بدی داشت خب ! من پیتزا میخوام مخصوص از اوناش ولی خب یکی خیلییی زیاده خدایش :'))) 
وقتی یک ابان تشریف اوردم بابا بستنی و فستفودی دیگه قاعدتا نباید فسفود بخورم تا 1 اذر :)) 
قوووول شرف میدهم من اگه زیر قولم زدم
بلیط گرفتیم برای فردا ساعت چهار من یهو مثل پتک تاریخ خورد تو سرمو گفت امروز یکم آبان هست. شوکه شدم. هنوز تاریخ فلسفه رو تموم نکردم. هرچند که نشستم پاش. با این حال خیلی عقب افتادم. اما حتی اگه تهرانم برم اینجوری نیست که کار نکنم. باید برای ابان برنامه بچینمو بهشم عمل کنم. انجام دادنش مهمه نه مثل مهر که نصفش  نابود تموم شد چون خانم حالش خوب نبود :((( خلاصه که همین. دلم تنگ شده برای روزای خوبم برای یکشنبه ها و دوشنبه ها. برای کلاس ۵۱. و بیشتر برای استا
پایه ی هفتم-درس اول-صفحه ی ۲۰-پاییز
انشا در مورد پاییز  پایه هفتم درس اول صفحه ۲۰
مقدمه:پاییز سومین فصل سال است که با سه ماه مهر و ابان و اذر که هرکدام نمادی پرمعنا دارند شروع می شود و به اتمام می رسد.مهر یعنی محبت و عشق،ابان یعنی اب و اذر یعنی اتش که سه عنصر بسیار مهم در زندگی بشراست و تشکیل دهنده ی جهان است.
تنه ی انشاء:پاییز است و برگ ریزان،صدای نم نم باران،بوی خوش گل ها و بوی نم باران تازه نشسته برروی  گل و برگ ها که یکی از زیباترین نقاشی های خ

باورهای بسیار زیادی در رابطه با سفیدی مو وجود دارد اما کدام یک از این باورها صحیح می باشد؟
خیال یا واقعیت:
واقعیت: یک عامل آن نژاد است
اکثر افراد وقتی پا به سن 50 سالگی می گذارند باید منتظر این باشند که 50 درصد موهایشان سفید بشود،اما هنگامیکه فردی جوان موی سفیدی،حداقل در قسمتی از موها،می بیند،این جنبه ی نژادی دارد.طبق مطالعه ای که در سال 2005 در" مجله ی پژوهشی پوست " منتشر شد،درافراد سفید پوست در اواسط دهه ی 30 سالگی،موها شروع به سفید شدن می کنند
به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اینترنت در سراسر کشور دارد و اینترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اینترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م
رفتم بیمارستان پارس(خصوصی) هزینه ام ار انتروگرافی 900تومن بود
با انجام ازمایشاتی که اونها میخوان یک ملیون و خورده ای
نوبت هم برای یک ماه دیگه میدادن
سرم سوت کشید دو سوم حقوق یک ماه ما:/
این روزها هم دکتر رفتم و دارو گرفتم یک سوم دیگه هم رفت
دکتر گفت مشکوکم به کرون (کل روده بزرگم زخمه) احتمال اینکه روده کوچیکنم درگیر شده باشه هست، با انجام این ام ار ای مشخص میشه
بیمارستان شریعتی همین کار و انجام میده با 280تومن نوبت برای اواخر ابان ماه...
اگه روده ک
اوج یادگیری برای شما دانش آموزان
سایت رسمی اوج یادگیری در خدمت دانش آموزان
برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از دو سال گذشته در حال پخش می باشد و جدیدترین
 تکنیک های آموزشی توسط معلمان برتر کشور ارائه می شود و شما دانش آموزان می توانید
 از این تکنیک ها و روش های ناب نهایت استفاده را ببرید.
استاید موسسه اوج یادگیری :
مهندس امیر مسعودی مدرس درس ریاضی و فیزیک
دکتر امیر دانش زاده مدرس درس زبان انگلیسی
مهندس عارف ربیع
وقت‌هایی که علی‌رغم میلم به گذشته فکر میکنم جوری است که از خودم میپرسم ایا خر کله‌ام را گاز گرفته بود؟ مست بودم؟ واقعا دلیل یکسری از کارهایم را درک نمیکنم. نمیدانم سایرین که از بیرون مشاهده‌گر بودند با چه شدتی سلول‌های خاکستری‌شان را شلاق میزدند تا بتوانند مرا بفهمند. وقتی اوضاع من در برابر خودم اینجور است در مورد انگیزه بقیه از کارهایشان فقط میتوانم بگویم نمیدانم یا در‌ شدید‌ترین حالت دیوانه است. دوست ندارم به سلول‌های خاکستری‌ام ب
وقت‌هایی که علی‌رغم میلم به گذشته فکر میکنم جوری است که از خودم میپرسم ایا خر کله‌ام را گاز گرفته بود؟ مست بودم؟ واقعا دلیل یکسری از کارهایم را درک نمیکنم. نمیدانم سایرین که از بیرون مشاهده‌گر بودند با چه شدتی سلول‌های خاکستری‌شان را شلاق میزدند تا بتوانند مرا بفهمند. وقتی اوضاع من در برابر خودم اینجور است در مورد انگیزه بقیه از کارهایشان فقط میتوانم بگویم نمیدانم یا در‌ شدید‌ترین حالت دیوانه است. دوست ندارم به سلول‌های خاکستری‌ام ب
 ابان تغلب از امام صادق ع حدیث کند که فرمود  مردم بر چهارگونه هستند من عرضکردم فدایت شوم انها کبانند  فرمود یکی مردی  که ایمان دارد ولی قران باو داده نشده  دیگر مردی که قران را دارد ولب ایمان ندارد  سوم مردی که هم. فران باو داده اند  وهم ایمان را جهارم  مردبکه نه قران را داراست  و نه ایمان  عرضکردم قربانت گردم رای من حال اینها رابیان  و شرح فرمایید فرمود اما انکه ایمان دارد ولب قران بدو داده نشده  چون میوه یا خرما  ایست که مزه اش  شیرین است و
سلام دوستان
من دانشجو هستم و حدودا اواسط بهمن ماه بود که با یه خوابگاه خودگردان تو تهران قرارداد سه ماهه بستم و هر ماه باید مبلغی رو پرداخت میکردم، از اون جایی که این قضیه کرونا پیش اومد و دانشگاه ها هم تعطیل شد دیگه برگشتم به شهر خودم و خب بخاطر این وضعیت هایی که پیش اومد و حالا حالا ها تعطیلیم و معلوم نیست چی بشه، فقط میرم وسایلم رو برمیگردونم خونه، قراردادم هم اواسط اردیبهشت تموم میشه.
حرف من اینه که من اصلا از خوابگاه استفاده نکردم و به خا
تور2.5 روزه کویر مصر تا بیاضهتاریخ اجرا4ابان تا 6 ابانمحل اقامت خانه بوگردی تجهیز شدهبیمه تور (بیمه ایران) + ورودیه ها + بیمه اتوبوس + تورلیدر باتجربه و کارت دار گردشگری و میراث فرهنگیگشت ها:رمل های (تپه های شنی) کویر مصر - روستای گرمه - نخلستان خرمای گرمه - قلعه گرمه - قلعه بیاضه - شب نشینی دور آتش - پلی گون های (چند ضلعی های) دریاچه نمک خور - چشمه گرمه و ماهی های دکتر فیش - سافاری، موتور چهارچرخ ATV و شتر سواری (هزینه با گردشگر)برای اطلاعات بیشتر و رزرو
سایت رسمی اوج یادگیری در خدمت دانش آموزان
برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از دو سال گذشته در حال پخش می باشد و جدیدترین
 تکنیک های آموزشی توسط معلمان برتر کشور ارائه می شود و شما دانش آموزان می توانید
 از این تکنیک ها و روش های ناب نهایت استفاده را ببرید.
استاید موسسه اوج یادگیری :
مهندس امیر مسعودی مدرس درس ریاضی و فیزیک
دکتر امیر دانش زاده مدرس درس زبان انگلیسی
مهندس عارف ربیع
‏نگران جنگ شدید؟ یکم دیر نگران شدید! جنگ مدتهاست که هست فقط به لطف قاسم سلیمانی ها ما در وسطش نبودیم و نهایتا یک شمه ی اقتصادی از آن این اواخر به ما رسید. خب بله نگران جنگ هستم.اما با تمام وجود ممنونم از مردی که نگذاشت تا این لحظه زندگی من وسط جنگ برود!پ.ن 1: به چرندیات سخیف یک عده گوش ندید که اگه ناراحت ابان ماه بودید / نبودید دیگر ناراحت امروز نباشید/باشید... زر مفت است! هر ایرانی باید برای فقدان این سردار معتدل ِ وظیفه شناسی که حد و حدود خود را
عارفه مجلسی، تجربى نظام قدیم - یاسوج33 دقیقه قبل
بچها اینایی که میگین چون تراز پایینی داریم دیگه نمیشه موفق بشیم اینطورنیس شمابایدروزب روز بفکربهترشدن باشین خواهر من سال 96 از اواسط اذر خوند ترازاولش 4600 بود کم کم خودشوجلو برد وازصفر وصفرشروع کرده بود بعد ترازش به 6100رسید ورتبش هزارشد هرچند انتخاب رشتش بد بود واون سال قبول نشد اما سال 97 رتبش 52 شد
تاریخ ولادت پیامبر  اسلام(ص)
کهن ترین منابع  در دسترس شیعی که به تاریخ ولادت پیامبر اسلام اشاره کرده اند، همچون اغلب منابع غیر شیعی، ۱۲ ربیع الاول را روز ولادت آن حضرت ذکر نموده اند.منابعی همچون:اصول کافی از ثقة الاسلام محمد بن یعقوب کلینی (متوفای ۳۲۹ قمری)اثبات الوصیة منسوب به علی بن حسین مسعودی (متوفای ۳۴۶ قمری)کمال الدین و تمام النعمة از تالیفات شیخ صدوق (متوفای ۳۸۱ قمری) در ضمن روایتی که از پدر خود ابن بابویه قمی از علی بن ابراهیم قمی از پ
و از تو میپرستند ان حقست 53 سوره 10 یعنی انچه در باره علی علیه السلام میگویی و بکو اربپروردگارم که انچه در باره علی ع میگویم حق است و شما خدارا در مانده نکنید ابان بن تعلب گوید بامام صادق ع عرصکردم قربانت تدایتعالی فرماید خودرا بکردنه نینداخته 11سوره90 حصرت فرمود کسی را  که خدا ببرکت ولایت ما گرامیش داشته از کردنه گدشکه است وماهستیم ان گردنه یی که هر کس وورد شود نجات یابد  راوی گوید من خاموش بودم باز حصرت فرمود نمیخو اهی بتو حرفی اموزم و افاده ک
از اواسط اسفندماه بود که دونه دونه شعب تعطیل شدن، امّا شعب شیراز هنوز سرپا بودن و مشغول فروش! امید ما هم که به کل از شهرستان ها بریده شده بود و دل بسته بودیم به دو مغازه ی شیراز. تا این که بعد از چند روز شیراز هم تعطیل شد و ما موندیم و انباری که نمی تونست فروشی داشته باشه و وجود ما هم بی اهمیت!
ادامه مطلب
دانلود آهنگ شاد جدید مهدی شکوهی یارم اومده
دانلود موزیک جذاب و زیبای یارم اومده جونمو اومده با صدای خواننده ایرانی مهدی شکوهی از وبلاگ بلاگ تونز اماده شنیدن و دانلود است این موسیقی دلنشین در تاریخ 24 ابان ماه 98 منتشر شده است

ادامه مطلب
من اصلا حسم به زبان خوندن نمیره ۵۰۰ تا کلمه رو واقعا جمله بسازم؟ احساس میکنم سر کارم :((شاید عصر تر حسش اومد اما الان میخوام مقالهٔ آئورارو که اونشب نخوندمش بخونم. اولین بار ابان ۹۶ خوندمش اوووه یه قرن انگار گذشته. آئورا ، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه عکاس ۱۶ (حرفه هنرمند). یعنی زبانو باید قشنگ تا اخرین وقتش صبرکنم بعد بزنم تو سرم بخونم:/ اخه اینجوری نمیدونم باید چجوری بخونم مشکل اینه. هوووف آخرم همون فردا میشه. من باید خیلی بیشتر تلاش کنم میدونم ب
از اوایل دهه هفتاد به تدریج موضوع ارتقای کیفیت زندگی شغلی مطرح شد. در اواسط همین دهه این عبارت جای اصطلاح رایج«انسانی کردن کار»[13] را کاملاً گرفت و لفظی عام شد که به مجموعه ای از مسائل مورد توجه در زمینه هایی نظیر سازمان کار، وضعیت کار  مشارکت در تصمیماتی که در سطح کارگاه اتخاذ…
ادامه مطلب
کود کامل 20.20.20 یا 18.18.18 برای بیشتر گیاهان آپارتمانی کود 12.12.36برای گیاهانی که گل میدن کود 3.11.38 برای کاکتوس ها کود18.18.18 برای ازدیاد شاخ و برگ#اندازه_مصرف_کود کودهایی که به صورت پودر بوده یک قاشق چایخوری در یک لیتر آب حل کرده و بصورت ابیاری به هر گلدان بصورتی که مقداری آب از ته گلدان خارج شه بدید(هرماه بهارو تابستون) کوددهی از بهار تا اواسط پاییز هرماه انجام شه و زمستون کود ندید
نتیجه احتمالی بازی : 

05.11
Borussia Dortmund
Inter Milano
1
:
1
40 %
31 %
29 %
10
0.8

05.11
FC Liverpool
KRC Genk
3
:
0
82 %
13 %
5 %
1
7.5

05.11
Olympique Lyonnais
Benfica Lisboa
2
:
1
51 %
26 %
23 %
1
2.2

05.11
Chelsea London
Ajax Amsterdam
1
:
1
40 %
31 %
29 %
10
0.8

05.11
FC Barcelona
SK Slavia Praha
3
:
0
82 %
13 %
5 %
1
6.1

05.11
SSC Napoli
Red Bull Salzburg
2
:
1
56 %
24 %
20 %
1
2.8

05.11
Zenit Sankt Petersburg
RB Leipzig
2
:
1
43 %
30 %
27 %
10
1.2

05.11
Valencia CF
Lille Olympique SC
2
:
1
53 %
26 %
22 %
1
2.4

پایه ی هفتم-درس اول-صفحه ی ۲۰-پاییز
انشا در مورد پاییز  پایه هفتم درس اول صفحه ۲۰
مقدمه:پاییز سومین فصل سال است که با سه ماه مهر و ابان و اذر که هرکدام نمادی پرمعنا دارند شروع می شود و به اتمام می رسد.مهر یعنی محبت و عشق،ابان یعنی اب و اذر یعنی اتش که سه عنصر بسیار مهم در زندگی بشراست و تشکیل دهنده ی جهان است.
تنه ی انشاء:پاییز است و برگ ریزان،صدای نم نم باران،بوی خوش گل ها و بوی نم باران تازه نشسته برروی  گل و برگ ها که یکی از زیباترین نقاشی ها
همانطور که می دانید از دیشب ) 25 آبان 98 ( اینترنت به صورت سرتاسری قطع گردید و در حال حاضر فقط اینترنت ملی در دسترس است همچنین سایت های خارجی و بین المللی مثل متور جستجوی گوگل و یاهو و بینگ و .... از دسترس خارج گردیده است و امکان سرچ کردن را هم حتی ندارند ، جدا از این شبکه های اجیتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام و..... هم از دسترس خارج گردیده است.
لظا وبلاگ نت وب برای جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی دانش آموزان ، دانش جویان و صاحبان کسب و کار های آنلاین
دیشب حوالی یک و نیم خوابیدم ... ۲و ربع تا دو نیم ... دقیق یادم نیست همین حوالی ها بود که با لرزش زیرم از خواب پریدم و سریع نور گوشی ام رو به لامپ اتاق انداختم که دیدم داره برای خودش اینور و اونور میره پریدم ک خانواده رو ب خاطر زلزله بیدار کنم ک درم باز شد و برادرم هم امده بود منو بیدار کنه ...گویا لحظه ای ک پشت میز مطالعه اش بوده تکان شدیدی خورده بود ... 
شب را پایین خوابیدم ...
دقت که میکنم امسال چهارمین باره ک زلزله میاد و دیشبی شدید تر بود ....
من میگم ش
قیافه شما چه شکلیه ؟
فروردین :چش قشنگ
اردیبهشت : تو دل برو
خرداد : خاص
تیر : مث ماه
مرداد : عالی بابا
شهریور جیگر
مهر :بانمک
ابان : خوشگل
اذر :جذاب
دی : بی نظیر
بهمن : باحال
اسفند :عشق همه
این همه زامبی هم که می بینید تو ماهای میلادی به دنیا آمدن
نظر حتما یادتون نره.
ساعت ده دقیقه به چهار صبحه.
تازه اومدم توی تخت تا بخوابم
خواب به چشمام نمیاد
شهریور داره با سرعت باورنکردنی تموم میشه
امروز ازمون ازمایشی ثبت نام کردم برای اواسط مهر
فردا کاش بشه کارای رزومه تموم بشه تا یه نفس راحت بکشم
چه روزای عجیبی.
اینقدر فکرم مشغوله که حتی وقتی به گذشته فکر میکنم و بابتش افسوس میخورم یا احیانا احساس خشم یا تنفری بهم دست میده؛ خیلی زودگذره. چه خوب. چه خوب که برای فکرای اضافی وقت و حوصله ای ندارم.
خدایا ممنون بابت این روزای
تهیه نقشه کاشت :
در نقشه کاشت باید محل خیابانها ،جویهای اصلی و فرعی،محل ساختمانها و انبارها دقیقاً مشخص و زمین کاشت به شکل مناسب قطعه بندی گردد و نقاط کاشت براساس فواصل تعیین شده مشخص شوند تعیین دقیق محل گودالهای کاشت در احداث یک نخلستان مدرن و تجاری بسیار حائز اهمیت است.
۲ـ حفر گودال
حفر گودال شرایط مطلوبی را جهت رشد رویشی و افزایش درصد بقاء نهالهای کاشته شده بوجود
می آورد.
ابعاد گودالها
ابعاد گودالهای کاشت بستگی به اندازه پاجوش یا نهال کش
از اواسط هزاره دوم پیش از میلاد، آریایی‌هایی به سوی فلات ایران (ایران‌زمین) مهاجرت کردند.
در این دوران تمدن‌های دیگری نیز در گوشه‌گوشه ایران وجود داشتند که با ورود آریایی‌ها (به گفته تاریخ رسمی غرب‌نگاشته)، یا زیر تیغ آریایی‌ها جان سپردند، یا با ازدواج‌هایی که انجام شد، در آنان مخلوط شدند. از این رو این تمدن‌ها رفته‌رفته نابود شدند.
ادامه مطلب
عصر امروزتوی ماشینسر یه بحث الکی یه دعوای حسابی داشتیم
گریم گرفته بود و روی اشکام کنترلی نداشتم دلم میخواست گوشامو بگیرم و هیچی نشنوم هیچ کدوم از حرفاشو 
به جفتشون میگفتم ساکت شید حرف نزنید 
نمیخواستم صدای دعوا و بحث بشنوم
توی ماشین توی اون شلوغی توی اتوبان میترسیدم 
وقتی ساکت شدن محکم روی چشمام میکشیدم تا گریم بند بیاد  برام مهم نبود بیرون کسی ممکنه منو ببینه اشکامو ببینه چشمای سرخمو بیینه دیگه هیچ صدایی غیر از خرخر رادیو نمیومدو ماشین
آبله مرغان ویروسی است که اغلب کودکان را مبتلا می‌کند. خارش و جوش‌های قرمزی که در سراسر بدن ظاهر می‌شود از علائم این بیماری است. ابتلا به آبله مرغان بیش از یک‌بار در طول زندگی بسیار نادر است. این بیماری در گذشته در میان کودکان بسیار شایع بود اما از اواسط دهه‌ی ۹۰ میلادی، زمانی که واکسن آبله مرغان کشف شد، موارد ابتلا به این بیماری بسیار کاهش یافت.
ادامه مطلب
نیروی هوایی ازبکستان نخستین آزمایش عملی سامانه دفاع هوایی میان‌برد اف‌دی-2000 چین را علیه یک پهپاد هدف اجرا کرد.
پایگاه خبری جینز روز یکشنبه با پخش فیلمی از شبکه تلویزیونی ازبکستان گزارش داد این آزمایش اواسط آبان ماه انجام شده است. در این فیلم دو سکوی موشک‌انداز (TEL) به همراه تجهیزات جانبی فرماندهی و کنترل و یک رادار اچ-تی 233 به نمایش گذاشته شد.
ادامه مطلب
بالاخره یاد گرفتم خودم ماشینم رو ببرم داخل حیاط و بیرون بیارم . در اواسط دی ماه 1397 ماشین پراید نو خریدم و تا یک ماه وقتی می خواستم ماشین رو بیارم داخل حیاط و یا وقتی می خواستم ماشین رو از داخل حیاط ببرم بیرون بابام برام این کار رو می کرد و خودم ترس داشتم که بزنم به در و دیوار و ماشین نو رو خش کنم . یک ماه از ماشین خریدن من گذشته بود که بالاخره قسمت شد ماشین بردن به داخل حیاط رو یاد بگیرم . دو سه روزی بابام تنهایی رفت مشهد بخاطر اینکه قبض های آب و بر
بنابر تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و بهداشت، کلیه ورودی های پایه هفتم از نظر مشکلات سطح 2 دهان و دندان بررسی می شوند. این برنامه که از اواسط تیر ماه اغاز گردیده و هم اکنون در حال اجراست، حدود 6500 دانش آموز را در این ناحیه تحت پوشش قرار می دهد. 7 پایگاه سلامت مشغول خدمات رسانی به دانش آموزان می باشند. با توجه به اینکه هر پایگاه سلامت روزانه تنها توان خدمت رسانی  به 10 دانش آموز دارد این طرح تا آذر ماه ادامه خواهد یافت
تحلیل گفتمان ( Discourse Analysis ) که در زبان فارسی به سخن‌کاوی، تحلیل کلام و تحلیل گفتار نیز ترجمه شده است، یک گرایش مطالعاتی بین‌رشته‌ای است که در اواسط دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در پی تحولات معرفتی در علوم اجتماعی و انسانی ظهور کرد. این گرایش به دلیل بین‌رشته‌ای بودن به زودی بعنوان یکی از روش‌های کیفی در حوزه‌های مختلف علوم سیاسی، علوم اجتماعی، ارتباطات و زبان‌شناسی انتقادی قرار گرفت.
ادامه مطلب
" دست‌وپاچلفتی‌" بودن نوجوانان طبیعی است؟
♦️ از ۱۲ تا ۱۸ سالگی دوران نوجوانی است، البته دختران حدود دو سال زودتر از پسران به سن بلوغ می‌رسند. دوران نوجوانی به مراحل پیش نوجوانی، اواسط نوجوانی و اواخر نوجوانی تقسیم می‌شود.
♦️ پیش نوجوانی معمولاً دو سال اول نوجوانی را شامل می‌شود که کودکان کم‌کم وارد دوره نوجوانی می‌شوند و تغییرات را در خود احساس می‌کنند. این تغییرات در برخی افراد ملموس‌تر است. در ۱۵ سالگی معمولاً اکثر خصوصیات یک نوجو
حدود سه ماهه کشور تو اوضاع غیر عادی و فوق العاده قرار گرفته
از ماجرای ابان و گرون شدن بنزین و کشته های اون روز ها و قطعی اینترنت کشور تا ترور سردار سلیمانی و خروش میلیونی و بی سابقه و با معنای مردم و سقوط هواپیمای نخبگان و پدافند و خطای انسانی...
چیزی که حس میکنم اینه نظام داره برهه حساس تاریخی رو میگذرونه
راستش این روزه ها پای نظام موندن خیلی سخته
این روز ها تشخیص درست و غلط توی جو مه آلوده سخته
وقتی اون چیزایی که تا قبل به عنوان نقطه اتکا و قو
حدود دوماهه کشور تو اوضاع غیر عادی و فوق العاده قرار گرفته
از ماجرای ابان و گرون شدن بنزین و کشته های اون روز ها و قطعی اینترنت کشور تا ترور سردار سلیمانی و خروش میلیونی و بی سابقه و با معنای مردم و سقوط هواپیمای نخبگان و پدافند و خطای انسانی...
یکی از مشهورترین یافته ها در پازیرک , گلیم پازیریک است که احتمالاً دیرین ترین گلیم بافت شمع بازمانده در عالم است . میزان آن 200 × 200 سانتی متر است و تراکم گره تقریبا 360 , 000 گره در هر متر مربع داراست که فراتر از بیشتر گلیم بافت های امروزی است . اواسط گلیم از نقوش روبان تشکیل شده شده‌است , در حالی که در مرز یک پیاده روی با الک یا آهو و در مرز مرزی دیگر بر روی اسب ها جای‌دارد .
گلیم پازیریک در ارمنستان باستان یا کشور ایران نزدیک به 400 سال پیشین از میلاد
قبل از اینکه بروم حمام لباس هایی که بوی سیگار میداد را گذاشتم توی تراس. میز را دستمال کشیدم و پیچک عزیز تازه رسیده ام را رویش فرم دادم. کنار پیچک ها شمع چیدم. تازه از سفر رسیده بودم و وسایلم در اتاق نامظم بود، منتها حالا از کمال گرایی ام کم کرده ام و میدانم بنا نیست همه کارها را در یک لحظه انجام دهم. باقی جمع و جور را گذاشتم پس از مراسم! 
با کاموا روی میز مخفف اسمم را نوشتم. سررسید را گوشه راست گذاشتم . هدفون و دستبند سال تولد را گوشه چپ.
از حمام که
خیلی خوبه که بدونی به یه جایی تعلق داری و دلت پر بزنه برا برگشتن بهش
من اومدم که بمونم تا وقتی که هستم
تا وقتی حس تعلقم به اینجا باقی بمونه
از روزی که وبلاگو ساختم 577 روز میگذره اما هیچی نوشتم و به هیچکس سر نزدم
اومدم بمونم
هستم اما تا اواسط تیر ماه کمتر بخاطر کنکور جان که ببینیم چی میخواد برام داشته باشه با خودش خوشی یا ناراحتی ...
به هر حال مینویسم که یادم نره من به نوشتن زنده ام
همه ی ماها همینطوریم
نوشتن و نوشتن ...
این استاد دانشگاه با بیان اینکه ابان نزدیک می‌شویم بازارساز‌ها نرخ را بالا می‌برند، گفت: درباره  قیمت دلار من نمی‌فهمم این بازار که می‌گویند اصلا کجاست. البته پیدا کردن منشا این اتفاق کار سختی نیست؛ بالاخره من به عنوان یک صراف از یک جا نرخ را می‌گیرم، یا کسی پیام می‌دهد یا تلفن می‌زنند و مثلا می‌گویند قیمت ۱۱۲۰۰ تومان، یک ساعت بعد می‌گویند ۱۲ و دو ساعت بعدش ۱۳ هزار تومان.
ادامه مطلب
تفس کشیدن یک امر طبیعی و راحت است که همه ما در طول عمر خود، هروز و بارها آنرا انجام می دهیم. اما زمانی که تنفس دارای بوی بدی باشد، نفس کشیدن در جمع می تواند کمی آزاردهنده شود. در اواسط روز ، و نه درست بعد از مسواک زدن یا خوردن یک غذا با ادویه ، از شخصی که به او اعتماد دارید ، بخواهید تا در مورد بوی دهان شما  نظر صادقانه بدهد . اگر شک شما به بوی بد دهانتان تأیید شده وتنفس شما در جمع مشکل ساز است ، نگران نباشید. بسیاری از داروهای خانگی وجود دارد که می
رخنه کرد!
بالاخره فشارای بیرون خونه به دانشکده هم رخنه کرد!
امروز ادما به معنای واقعی کلمه غمگین بودن و غم زده!
مدت هاست حال خوب شایان رو ندیدم!یا لبخندای پویان که مدت هاست ب رمق شده!
آرمینی که خنده هاشم حرصی شده!
یا مهدی که از عصبانیت راه میره!
مهرزادی که چشمای نگرانی داره...
یا ماهرخی که دیگه شلوغ و پر سر و صدا نیست
مینویی که گریه میکنه!
مرضیه ای که حرصی بجای درس خونون توییتر رو بالا پایین میکنه!
سحری که مدت هاست تو دیواره
آریایی که فقد میخواد از
خدا جونم خیلى خستم خیلى خیلى
حالم از خودم از این زندگى از همه و همه بهم میخوره 
حالم از این همه ناراحتى ها از این همه ناله ها بهم میخوره 
میتونم بگم دیگه هیچى نمیخوام هیچى هیچى 
حتى دیگه '' عکاسى ''
 '' فوتبال ''
و '' مهندسى مکانیک شدن '' هم نمیخوام 
حتى دیگه نمیخوام هیجده سالمم بشه
دیگه ذوق نمیکنم براى رویاهایى که یه روزى دوست داشتم واقعى بشن
اصن مگه دیگه رویایى مونده ؟! نه
هر جا میرم احساس میکنم همه ازم متنفرم احساس میکنم که حتى حاضر نیستن یه دقی
سلام
جمعه هفته پیش رفت پاریس! برای یک سفر کاری که می بایست چند روزی در چند شهر مختلف اروپایی برود..
دروغ چرا خیلی دلم برایش تنگ شده.. رئز قبل از سفرش همو دیدیم و کلی خوش گذشت .. قبلا گفته بود که فقط کیک شکلاتی بی بی رو دوست داره و اینکه روزنامه روزی که متولد شده بود را قاب کردم به همراه کیک رفتم پیشش! چون برایش تولد نگرفته بودم خیلی خوشحال شد و خوشش امد و بالطبع من هم کلی ذوق کردم از روزی که رفته کم و بیش در تلگرام با هم صحبت میکنیم و اینکه واقعا رفت
با سلام
شرکت ابان پک با افتخار مایل به همکاری با شما در
عرصه تولید انواع جعبه کارتن وجعبه مقوایی میباشید .
و همچنین مشاوره و خرید و فروش انواع دستگاه های
تمام اتومات -نمیه اتومات و دسته به شما یاری میرساند.

راه های ارتباطی:
تلفن تماس:09337700692
Abanpack@gmail.com
پورسید
این روزها که داریم به فصلِ بهار نزدیک میشیم و اسفند شبیه اسفندِ همیشگی نیست تنها چیزی که فقط خبر از اومدن بهار میده نشستن این شکوفه ها روی شاخه های درختاست،دیروز بعد از مدت ها رفتم باغ،توی کُلِ سال فقط دو هفته طبیعتِ اطراف باغ با این شکوفه ها خوشکل میشه.هر سال اواسط اسفند نزدیک عید درخت های بادوم اطراف باغ شکوفه میدن و بعد از اون هرچقدر بیشتر به بهار نزدیک میشیم روی شاخه هاشون پر از برگ های سبز میشه و همون شکوفه ها تا سیزده بدر تبدیل میشن به
دیروز اولین روز بازار بود...
برای من نه بد و نه خیلی خوب...
اواسط اسفند وضعیت بازار بد شد و تا حدودی همچنان ادامه داره...
خدا رو شکر توی همون شرایط هم + بودم... ولی احتمالا خیلیا بدبخت شدن!
یه نکته مثبت پرتفوی من این بود که حسابی متنوع بود... بخاطر همین خیلی ضرر نکردم.
یادم باشه هیچ وقت تک سهم نباشم!
امروز که فعلا خوبه... اما هنوز بازار به آرامش و ثبات قبل برنگشته... انگار ترس هنوز توی دلشه ولی سعی می‌کنه خودشو آروم نشون بده!
ــــــــــــــــــــــــــ
برگزاری پرشور طرح و مراسم ویژه بمناسبت روز دانش آموز 13 ابان با حضور کلیه دانش آموزان فعال دبستان...
در این طرح و برنامه ویژه پس از اجرای مراسمات شاد در برنامه صبحگاهی توسط دانش آموزان، در طی دو زنگ به ساخت نشریه دیواری به همین مناسبت پرداختند و پس از آن بصورت مجزّا نمونه فعالیت های خود را در حیاط دبستان در معرض دید عموم قرار دادند.

امام صادق(ع) فرمود: غذا دادن به یک مومن در روز عید غدیر ثواب اطعام یک میلیون پیامبر و صدیق (در راس آنها خود ائمه معصومین) و یک میلیون شهید (در راس آنها حضرت عباس و شهدای کربلا) و یک میلیون فرد صالح در حرم خداوند را دارد. (بحار ج۶ ص ۳۰۳)
در جای دیگر ایشان فرمودند: غذا دادن به یک نفر در این روز مانند غذا دادن به همه پیامبران و صدیقان است. (مفاتیح الجنان ص۵۰۰) به گونه ای که امام صادق(ع) اصلاً این روز را روز اطعام الطعام نامیدند. (بحار ج۹۵ ص۳۲۳)
امام صا
با سلام
شرکت ابان پک با افتخار مایل به همکاری با شما در
عرصه تولید انواع جعبه کارتن وجعبه مقوایی میباشید .
و همچنین مشاوره و خرید و فروش انواع دستگاه های
تمام اتومات -نیمه اتومات و دستی به شما یاری میرساند.

راه های ارتباطی:
تلفن تماس:09337700692
اینستاگرام:@Abanpack
Abanpack@gmail.com
پورسید
عارضه لکه پوست استخوانی یا اضمحلال پوست استخوانی میوه پسته Endocarp Lesion طی چند سال اخیر در مناطق پسته کاری کشور شیوع پیدا کرده است. این عارضه تاکنون بر روی ارقام کله قوچی، احمدآقای، عباسعلی و فندقی مشاهده شده و خسارت آن بر روی ارقام کله قوچی، عباسعلی و احمد آقائی شدید می باشد.
علائم عارضه از مرحله شروع تشکیل پوست استخوانی تا سخت شدن آن به صورت سیاه شدن پوست استخوانی از قسمت راس به سمت قاعده میوه که حدوداً تا دو سوم آن را می پوشاند مشاهده شده و سپ
 love of my life, you've hurt me
 you've broken my heart 
and now you leave me 
love of my life, can't you see? 
bring it back, bring it back don't take it away from me, 
because you don't know what it means to me

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

پ.ن: چنان بارونی داره میاد که گویا از مرداد ی
بعد از چند ماه دست به وبلاگ شدم 
شهریور ٩٤ این وبلاگ تو بیان درست کردم 
کوچ کرده ی بلاگفا بودم 
ولی دوام نیاوردم  
احساس غریبی میکردم از فضاش خوشم نیومد واسه من ساده پسند یکم گنگ بود
دوباره برگشتم بلاگفا تا اواسط ٩٧ اونجا مینوشتم 
بعد چند ماه ننوشتن و هزار و یک اتفاق تصمیم به حذفش گرفتم
روزای زیادی از زندگیمو ثبت کرده بودم یه کپسول زمان بود برام
هر چند بیشتر اون نوشته ها حال خوب نداشتن ولی قسمتی از زندگی رفته ی من بودن .
سه فروردین ٩٨ دوباره ن

شرکت ARM می‌تواند به همکاری با هوآوی ادامه دهد
وقتی هوآوی در اواسط ماه مه در فهرست سیاه وزارت بازرگانی ایالات متحده قرار گرفت، این بدان معنا بود که آن‌ها دیگر امکان همکاری با شرکت‌های آمریکایی را نداشتند. شرکت‌هایی مثل گوگل و کوآلکام به فاصله کوتاهی اعلام کردند که روابط خود را با هوآوی قطع می‌کنند، اما در این میان اطلاعیه هولدینگ بریتانیایی ARM مبنی بر قطع روابط با این غول بزرگ چینی کمی عجیب بود.
تقریبا غیرممکن بتوان تعداد کودکان خیابانی را تخمین زد، هرچند که سازمان بهداشت جهانی و یونیسف در اواسط دهه ۱۹۹۰ تعداد آن‌ها را ۱۰۰ میلیون نفر تخمین زده اند. همچنان‌که جمعیت دنیا رشد می‌کند پدیده اجتماعی کودکان خیابانی افزایش می‌یابد. در همه کشورهای جهان آمار کودکان خیابانی پسر بیش از دختران است. بر طبق مطالعه‌ای که درکشورهای افریقایی انجام شده در زیمبابوه ۹۵ درصد، در آنگولا ۸۴ درصد، در اتیوپی ۸۴ درصد، در زامبیا ۷۰ درصد و در سودان تقریب
بنابر تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و بهداشت، کلیه ورودی های پایه هفتم از نظر مشکلات سطح 2 دهان و دندان بررسی می شوند. این برنامه که از اواسط تیر ماه اغاز گردیده و هم اکنون در حال اجراست، حدود 6500 دانش آموز را در این ناحیه تحت پوشش قرار می دهد. 7 پایگاه سلامت مشغول خدمات رسانی به دانش آموزان می باشند. با توجه به اینکه هر پایگاه سلامت روزانه تنها توان خدمت رسانی  به 10 دانش آموز دارد این طرح تا آذر ماه ادامه خواهد یافت
#کهنه_سربازعشق#اشعار ۹۹
نمی ترسم من از لبان آغشته به باروتتمثل سرباز قدیمیدوست داشتن هایم هنوز بوی جنگ می دهد!

از رخت عبوس جنگقدیمی ترم من در عاشقیتنمبوی نفت، آتش و دود می دهددستانم،هزاران ماشه زندگی را چکاندهدر چشمانم،مرگ هزاران نفر همیشه در رقص است!
جنگ کار من نبود،ژنرال ها،هزاران مین کنار قلبم کاشته اندشبها،هنوز هم رژه تانکها می تکاند، آسایش خوابم را...

و تو؟!و تو همه امید این کهنه‌ سربازی!عشق به تومرا زنده نگه می دارد،لمس تنت در خو
در اواسط ماه دسامبر ۲۰۱۸ بودیم ...
روز دوم کنسرت گرند لاین لی عضو اکسو که از ۲۰۱۵ تا به الان توی چین به صورت سولو کار میکنه ولی هنوزم عضو اکسو هست^~^
از گرند لاین هم که نگم براتون چقدر محشر برگزار شد:)
اما یه چیز بد اتفاق افتاده بود...

دانلود آهنگ و توضاحات در ادامه مطلب...
ادامه مطلب
یک آیه از سوره شعراء با صدای استاد منشاوی از مجموعه محافل لیبی در اواسط دهه شصت.
فَأَلْقَىٰ عَصَاهُ فَإِذَا هِیَ ثُعْبَانٌ مُّبِینٌ(32) وَنَزَعَ یَدَهُ فَإِذَا هِیَ بَیْضَاءُ لِلنَّاظِرِینَ(33)در آن موقع موسی عصای خود بیفکند که ناگاه ماری عظیم پدیدار گشت//و نیز دست خود (از گریبان) بیرون آورد که ناگاه سپید و رخشان به چشم بینندگان آشکار
گردید
بشنوید
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
تحصیل در مدارس تیزهوشان به دلیل کیفیت و امکانات آموزشی بهتر به یکی از اهداف دانش آموزان پایه نهم تبدیل شده است. به همین دلیل هر ساله دانش آموزان زیادی اواخر خرداد ماه در سراسری کشور به صورت هماهنگ در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم شرکت
 احتمال افزایش قیمت سیمان در بهمن ماه
عبدالرضا شیخان دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه طی هفته‌های آینده شاید عواملی که از افزایش قیمت بنزین تاثیر پذیرفتند را در قیمت اعمال کنیم، گفت: امیدواریم بتوانیم تا اواسط بهمن افزایش نرخ بگیریم.
وی همچنین از افزایش تولید سیمان در ۸ ماهه امسال خبر داد و اظهار کرد: طی این مدت ۴۱ میلیون و ۱۷۹ هزار تن سیمان تولید شده که ۹.۵ درصد رشد داشته است. 
ادرس کانال ما را در تلگرام خود سرچ کنید و جوین شو
+ امروز مادرم گفته ناهار درست نکنید، ظهر با بابام میاره برامون :)
- ایول دمت گرم امین
x حوالی ساعت 12، صدای زنگ به گوش می رسه. می رم دم در و با پدر و مادر امین مواجه می شم که غذا رو داخل سبدی تحویلم می دن و می رن، بعد از تشکر و تعارف میرم داخل انبار و سبد رو در اختیار امین می ذارم
+ بچه ها بفرمایید
- [اواسط غذا خوردن] : امین دستتون درد نکنه، از مادر هم خیلی تشکر کن
- [بعد از خوردن غذا] : امین آدی خیلی ممنون، حسابی از مادر تشکر کن
- [موقع شستن ظرفا] : امین آدی خ
امکان دارد در هر مرحله از زندگی یک زن ایجاد شود. بطور کلی، کیست تخمدان اصلاً علائمی ندارد. درصورتی که علایمی هم وجود داشته باشد، معمولاً کم است. بعضی از علایم آن عبارتند از:بی‌نظمی های قاعدگی، درد ناگهانی در کمر و لگن و درد در حین روابط جنسی.
خرید کرم ترک شکمپاره شدن کیست تخمدان:ترکیدن کیست تخمدان حادثه ای طبیعی در بین خانم هایی است که در سنین باروری قرار دارند. کیست های فیزیولوژیکی مثل کیست فولیکولار، جسم زرد یا پاتولوژیک ممکن است بترکند( ا
دوران ترانزیستور و مدار مجتمع (IC)ترانزیستور در 1952 به صورت تجاری قابل دسترس شد. چون کاهش قدرت باتری ها لازم بود، همه ی سمعک های جدید از 1953 از ترانزیستورها  به میزان بیشتر از لامپ ها استفاده می کردند. کاهش سایز باتری ها و سایز کوچک ترانزیستورها وابسته به لامپ ها بود. از 1954 قطعات سمعک به روی سر منتقل شدند. نصب سمعک بر روی سر چندین مزیت داشت:
  در اثر ساییده شدن میکروفون با لباس ها نویز ایجاد نمی شد.
  بدن روی تعادل تونال صدایی که از جهات مختلف می آم
کانسپت کوپرا تاواسکان
کوپرا به عنوان برند پرفورمنس جدید شرکت سئات محسوب می‌شود که تاکنون توانسته است دو خودرو شاسی بلند اسپرت آتکا و شاسی بلند اسپرت پلاگین هیبریدی فورمنتور را معرفی کند. این شرکت یک مدل تمام الکتریکی را با نام کانسپت شاسی بلند تاواسکان در فرانکفورت به معرض نمایش درآورده است. این خودرو از اواسط سال 2020 با قیمت حدود 60 هزار پوند به بازار عرضه می‌شود که به لطف دو موتور الکتریکی خود می‌تواند با یک بار شارژر شدن حدود 449 کیلومتر
نمایش خانۀ برناردا آلبا | علی رفیعی | نمایش‌نامه
از فدریکو گارسیا لورکا | ۱۳۹۷

نقد نمایش
ارزیابی: فاجعه

«اتلاف پول و سرمایه»

واقعیت‌اش
اینقدر تئاتر نمی‌روم. گاهی اوقات ممکن است در سال یک نمایش هم نبینم. شاید در کل
عمرم زیر سی نمایش‌نامه خوانده باشم. این مقدار هم، به گمانم، ناچیز است. سواد
تئوری هنرهای نمایشی هم ندارم. با این پیش‌زمینه آیا حق دارم از نمایش اخیر آقای
دکتر، «علی رفیعی»، منزجر باشم؟ آیا حق دارم از نمایشی که دراماتورژش «م
لپ تاپی که از سال ۸۹ همدممه، در آستانه خراب شدنه:(
یادتونه اواخر تابستون یه قحطی اومده بود؟ اون موقع لپ تاپم خراب شد! به شدت داغ میکرد. فنش به کل خراب شده بود. قطعات لوازم الکترونیکی هم هیچ جا پیدا نمیشد:/ ... خلاصه یه فن پیدا کردیم براش ... اما بازم فن خوب کار نمیکنه و در آستانه خراب شدنه دوباره:(
گیم او ترونز رو که نصفه ول کرده بودم دوباره شروع کردم (چون که میدترم نزدیکه و به هر حال یه جوری باید گند بزنم به نمرم:)) . اواسط اپیزود ۹ سیزن ۲ بودم که دیدم ل
یادم نیست چه زمانی برای اولین بار وارد یکی از فروشگاه‌های شهر کتاب شدم. احتمالاً در اواسط دهه‌ی 80. فروشگاهی بزرگ‌تر و مجلل‌تر از سایر کتاب‌فروشی‌های مرسوم با دکوراسیون مدرن. عاری از شلوغی‌ها و به‌هم‌ریختگی‌های کتاب‌فروشی‌های خیابان انقلاب، با قفسه‌های چوبی شکیل و کدگذاری‌های دقیق به‌جای تلنبار کتاب در قفسه‌های فلزی بدرنگ. فروشندگان یکدست پوش جوان به‌جای پیرمردهای سال‌خورده‌ای که اهمیتی به رنگ و طرح لباسشان نمی‌دادند. بوی ع
2 ابان شب ساعت 12 با بچه های اتاقمون همراه نهاد رهبری دانشگاه و بقیه بچه ها راهی مشهد شدیم 
چیزی حدود 24 ساعت تو راه بودیم و شب ساعت 8 نزدیک مشهد شهر ملک آباد بهمون اسکان دادن 
بو ی شام خیلی مضخرف و بدون پتو و بالش 
با همه ی غر زدنامون شب رو صبح کردیم و تا حدود یک شب داشتیم جرأت و حقیقت بازی میکردیم 
ساعت 5 صبح بیدار شدیم و برای 30 کیلومتر پیاده روی خودمون آماده کردیم 
چیزی حدود 10 کیلومتر اول راحت بود ولی بعدش سخت 
طول مسیر موکب های مختلفی بود ک که از
زبان در کره جنوبی
مردم این کشور یک زبان مشترک داشته و تقریباً هفتاد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند. ساختار زبان، گرامر و واژگان آن مشابه زبان ژاپنی بوده و بر حسب طبقه اجتماعی افراد جامعه به گویش‌های متفاوتی صحبت می‌شود، اما به حدی به هم شبیه است که برای فهم آن دچار مشکل نمی‌شوید. مردم کره خود را یک خانواده می‌دانند و به یک زبان یعنی زبان کره‌ای صحبت می‌کنند. جمعیتی بالغ بر 65 میلیون نفر در کره جنوبی و مناطق اطراف آن به ا
یک آیه از سوره ابراهیم با صدای استاد عبدالباسط که جز محافل مسجد الاقصی در اواسط دهه شصت هست.
وَإِذْ قَالَ إِبْرَاهِیمُ رَبِّ اجْعَلْ هَٰذَا الْبَلَدَ آمِنًا وَاجْنُبْنِی وَبَنِیَّ أَن نَّعْبُدَ الْأَصْنَامَ (35)و (یادآر) وقتی که ابراهیم عرض کرد: پروردگارا، این شهر را مکان امن و امان قرار ده و من و فرزندانم را از پرستش بتان دور دار.
بشنوید
دیگه باید قبول کرد که زندگی بشر بدون اینترنت شدنی و قابل تصور نیست ، مگر در  آخرزمان !! اینروزا منو یاد اوایل و اواسط دهه هفتاد میندازه که اونوقتا شهر سرابله و البته شایدم کل کشور دو یا سه شبکه تلویزونی بیشتر نداشت ، خلاصه اینکه اونزمان بدلایل مختلفی مثل قطع شدن برق یا مشکلات فنی دکلهای قدیمی در طول هر ماه و یا شایدم هر ده روز یکی دوبار همون دو یا سه شبکه تلویزیونی هم قابل استفاده نبود، بهر حال اونزمانها تلویزیون ندیدن مسئله ای نبود که باعث م
وقتی پست قبل را نوشتم ...اروم نبودم ...و تا اخر امشب  موقتش می کنم 
24 ساعت گذشته و من آروم ترم ..و هرروز استرس هایی را تجربه می کنم که دوست ندارم لمسشون کنم ..
صبح به خسته ترین حالت ممکن بودم و شعبه نرفتم و این بی نظمی دردسر برام ایجاد می کنه ..
ظهر کلاس رفتم و چشم هایی پف دارم از گریه علامت سوال بود برای دوستی که هیچ چیز از زندگی ام  نمی دونه ..
افطار تنها بودم ..گیم اف ترونز دیدم و عصر تا حالا گریه نکردم...
نمی دونم دوست دارید که گاهی نکات عمومی بگم یا ن
اقا سلام علیکوم 
خوبین؟خوشین؟
اقا من خوبم 
۴۸ ساعته بالای سر یه مددجو تو بیمارستان امام خمینی ام
دارم از خستگی میمیرم
گفتم حالا که وقت دارم یه پست بزارم و بگم از روزایی که گذشت
ابان که تلخ گذشت
خیلی تلخ 
چه جوونایی که تو محلمون کشته شدن
چه خفقانی بود
شهریار وضعیت خیلی ترسناک بود 
بیان جای تعریف نیس ولی فقط اینو بگم که 
تو عمرم اینقدر از پلیسا نترسیده بودم
هی بگذریم،میگم که اینجا جای تعریف نیس
اذرم مامان انفولانزا گرفت از همون نوع خطرناکش،ی
حسین جعفریان یکی از قدیمی‌ترین رفیق‌های زندگیمه. دوستی‌مون برمیگرده به اواسط دهه هشتاد که پای کامنت‌های وبلاگ هواداران همشهری جوان با هم کل‌کل می‌کردیم. 
بیشتر از ده یازده سال از این رفاقت می‌گذره و من هر روز بیشتر عاشق حسین میشم!
همه‌ی اینها رو گفتم که بگم وبلاگ حسین، با نام «نفرین ابدی بر خواننده این برگها» رو دنبال کنید. از حوره‌های کتاب و از آدم‌حسابی‌های کتاب‌خون‌ه. هم بخش‌های خوبی از کتاب‌ها جدا می‌کنه و هم پیوندهای روزانه
دیشب ،با تمام وجود در خواب درد می کشیدم .با صدای مادرم از خواب بیدار شدم و اب خوردم .تو خوابم گیر کرده بودم وسط یه در شاید دری مثل در اسانسور ....از هر دو طرف له می شدم و درد می کشیدم و نمی تونستم کمک بخواهم.یه جورایی شبیه وضعیت واقعی که چند روزه دیگه رسما سه سال میشود . 
هفته پیش واسه ازمونی که قبول شده بودم رفته بودن دانشگاه تحقیق .از کارمند اموزش گرفته تا مدیر گروه بهم خبر دادن . کارمند اموزش که من اصلا نمی شناختمش گفت خانم ابان شمایی ..وسط حرف زد
به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اینترنت در سراسر کشور دارد و اینترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اینترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م
روش مصرف کود :
تمام کود فسفر ، پتاسه و ازته قبل از کاشت به وسیله کودپاش سانتریفوژ یا دست پاش و یا به صورت نواری در عمق مناسب( 20 تا 25 سانتی متر)توزیع و به زیر خاک برده شود. کود آلی در صورتی که پوسیده باشد قبل از کشت توزیع و با خاک مخلوط گردد. امّا در حالتی که کاملا پوسیده نباشد بهتر است در پاییز سال قبل از کشت ، مصرف شده و با خاک مخلوط گردد. 
 درصورت نیاز به کود پتاسه درخاکهای سبک و یا در هرخاکی که غلظت پتاسیم قابل استفاده کمتر از 300 میلی گرم در کیلوگ
نام فارسی: جاسوس شمال رفته
ژانرها: درام
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 2 ساعت 17 دقیقه
عنوان بومی: 공작
دیگر اسامی: Gongjag , Maneuver , Duke , Black Venus , Operation
کارگردانان: Yoon Jong Bin
خلاصه داستان: در اواسط دهه ۱۹۹۰ یک افسر سابق نظامی توسط سرویس اطلاعاتی کره جنوبی به عنوان جاسوس استخدام میشود و با نفوذ بین مقامات عالی رتبه کرهٔ شمالی به دنبال جمع آوری اطلاعات حساس در مورد برنامه هسته ای کرهٔ شمالی هست…
ادامه مطلب
بوسیله گزارش ایسنا به نقل از از روابط عمومی شبکه نسیم، احسان محمدنژاد، مدیر تولید و متخصص شبکه نسیم، در گفت وگویی اعلام کرد: شبکه نسیم در آخرین گام های خود بخاطر اچ دی شدن شبکه قرار دارد. وی افزود: یکی از اهداف کلیدی و رادیکال تک رویت درون راستای شرف به مخاطبان رسانه ملی، ارتقا کیفیت پخش شبکه پرمخاطب نسیم از SD به HD است. داخل همین راستا در اواسط سال ۹۷ مراحل تجهیز و ابراز رسانی رژی پخش HD شبکه نسیم با همت خاص مرکز تولید و فنی اشکار کردن و عنایت ا
به وقت شام...
بنا به تعاریف و توصیفات بطنیة دوستان ترس داشتم که ببینمش...
هم منتظر صحنه های مشمئز کننده
هم نگران تلخی های سنگین...
اما او حاتمی‌کیا بود...
مرد مرز های میلیمتری...
فرق است بین حماسه تا خشونت...
و چه زیبا این حماسه را به تصویر کشید...
داستان جالبی
شخصیت پردازی حاتمی‌کیایی...
جوان تراز انقلابی...
تنها مشکلکی که درَش دیدم ترسی بود که اواسط فیلم زیاد از حد در دل کاپیتان علی بود...
اما زیبایی فیلم رشد او بود...
بچه تخس اول فیلم...
جوان شجاع آخر...
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، در بیانیه وزارت دفاع آمریکا این آزمایش، موفقیت آمیز توصیف شده و تلاشی مشترک بین نیروی دریایی و سپاه بوده است. زنجیر های هایپرسونیک قادر به پرواز نوک تیز مرطوب از سرعت صوت هستند و می توانند بین ارتفاعات و مدارهای مختلف تمرین دهند و رهگیری آن را سخت نمدار می یواش. وزارت دفاع آمریکا این آزمایش را نشانگر یک قدم بزرگ در جهت انجام این ماموریت در میان انتقادات گسترده دانست که ایالات متحده از پیشرفت چین و رو

مدافع مراکشی آژاکس در دیدار برابر تاتنهام یک صحنه جالب و خاص را رقم زد و در اواسط نیمه نخست افطار کرد و روزه‌اش را شکست.در دیدار پایانی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آژاکس در ورزشگاه خانگی خود از تاتنهام پذیرایی کرده است.در این دیدار یک صحنه جالب و خاص رقم خورد. نصیر المزراوی بازیکن مسلمان و مراکش آژاکس با وجود آنکه هشدارهای زیادی به او داده شد اما اصرار داشت که روز بگیرد.
او در دقیقه ۲۱ بعد از آنکه مطمئن شد زمان روزه به پایان رسیده در زم
پرسپولیس که مدت طولانی مشغول بررسی گزینه‌های مختلف برای خط حمله خودش بوده تا کنون با چند بازیکن مذاکره داشته ولی هرکدام به دلایلی نهایی نشده‌اند و باشگاه مجبور شده به سراغ سایر نفرات برود و این پروسه تا به امروز طول کشیده است.
در همین راستا جدید‌ترین بازیکنی که نزدیک به خط حمله پرسپولیس معرفی شده، جونیور براندائوی برزیلی است که گفته می‌شود قرار است به زودی برای مذاکرات نهایی وارد ایران شود.
این مهاجم برزیلی با سابقه بازی در لودوگورتس بل
به علت شروع مدرسه ها و دانشگاه ها تصمیم گرفتیم هر ماه یک سریال مدرسه جالب معرفی کنیم  . پیشنهاد ویژه این ماه  سریال مدرسه کلاس دروغ میباشد .
امیدواریم  از پیشنهاد این ماه ما راضی باشید! 

نام ها: کلاس دروغ ها
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه OCN
ژانر: حقوقی | مدرسه ای | درام | جنایی
تاریخ پخش: 26 تیر 1398 – July 17, 2019
قسمت ها: 16 قسمت
روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است جایگزین نجاتم بده 2
بازیگران:
Yoon Gyun Sang – Keum Sae Rok

خلاصه د
حدود سه ماهه کشور تو اوضاع غیر عادی و فوق العاده قرار گرفته
دلتا، پر درآمدترین شرکت هوایی جهان اعلام کرد تعداد رزرو بلیط آن در دو هفته گذشته ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش یافته و وضعیت ممکن است بدتر شود. این شرکت در نظر دارد پروازهای خارجی خود را ۲۰ تا ۲۵ درصد و پروازهای داخلی را ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش دهد. به همین دلیل می خواهد هزینه های خود را از طریق توقف استخدام، پیشنهاد بازنشستگی زودرس و مرخصی بدون حقوق برای کارمندان کاهش دهد.
امریکن ایر لاینز نیز از کاهش ۱۰ درصدی پروازهای خارجی و کاهش ۷.۵ درصدی پروازهای داخلی خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها